У Чоповицькій ОТГ люди нарікають на відсутність надійного автобусного рейсу, яким можна було б дістатися зранку на вокзал — аби сісти на першу електричку до столиці.  Він або постійно ламається, або  взагалі не курсує. І Все б нічого, але до станції — майже 7 кілометрів, водночас не всі мають свій власний транспорт, щоб доїхати й прибути на вокзал вчасно.

Про це у спільноті «Почуто в Чоповичах» написала користувач Альона Величанська. Вона попросила людей, навіть тих, котрі не користуються автобусом під електричку, підтримати її і спільно знайти вихід із ситуації.

«Проблема полягає в тому, що робочому населенню громади, немає можливості добиратися до вокзалу на перший електропотяг, щоб доїхати до місця роботи… Сотні жителів вимушені їздити до Києва і не тільки, щоб мати можливість заробляти… Сьогоднішній приїзд на роботу коштував мені не 10 чи 15 грн, а роботи… Не всі роботодавці розуміють, що в такій великій громаді не має надійного автобусного рейсу. І не всі люди мають свій власний транспорт, щоб доїхати самостійно», — скаржиться жителька Чопович.

Вона також зазначила, що автобус, який повинен відправлятися о 5-й ранку від зупинки в центрі селища, у понеділок, 13 травня, не приїхав.

«Розумію, що він в аварійному стані, може статися все, але наших начальників це нажаль не турбує.  Неодноразово зверталися до селищної ради, писали письмові звернення, збирали підписи, але все марно, ніяких змін на сьогоднішній день ми не бачимо. Багато слів і обіцянок було сказано, що і квиток по 15 буде і т. д.» — додала жінка.

У той же час тим, хто кожного дня їздить на роботу до Києва, також доводиться майже 7 кілометрів іти пішки від зупинки «Тишів» (130-й кілометр), якщо повертаються назад останньою електричкою.
«Я з вами повністю погоджуюсь і підтримую! Наш автобус поламався сьогодні вранці і багатьом людям довелося пішки йти на вокзал! Потрібно щось з цим вирішувати негайно! Водій сказав, що поломка серйозна, швидко перемонтувати не вийде!» — підтримали землячку в коментарях.

Зауважимо, що після децентралізації влада Чоповицької ОТГ багато в чому завоювала прихильність жителів. Цікаво, чому ж у селищі заявляють про претензії і як вирішиться це питання.

Як уже повідомляли «Акценти Житомирщини», аналогічна проблема із підвезенням до першої електрички до столиці існує й у Малині. Там жителі теж скаржаться на ігнорування інтересів людей з боку місцевого перевізника  і влади загалом. Особисті звернення, а також запрошення у місто журналістів вітчизняних телеканалів, майже не дали результату. Поки малинчани збирають підписи для подання петиції.

Не забудьте підписатися на наш Telegram-канал

Коментарі: