Двоє літніх жителів Житомирщини постраждали від непроханих гостей, які під різними приводами потрапили до осель пенсіонерів і обібрали їх. Поліція закликає до обережності та уважності у спілкуванні з незнайомцями. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Житомирській області.

Одразу дві заяви про злочини, вчинені за подібних обставин, надійшли до Любарського та Радомишльського відділень поліції упродовж 9 жовтня.

«88-річна жителька с. Гізівщина Любарського району пожалілась на двох жінок, які напередодні прийшли до її оселі, назвавшись працівниками пенсійного фонду. Поки одна з них розповідала пенсіонерці байки, друга встигла понишпорити в оселі, зайти і спустошити бабусин сховок із 1 тис. грн.

Ще одні „добродійки“ у с. Ірша Радомишльського району позбиткувались над 81-річною місцевою жителькою. Увійшовши до її будинку під приводом обміну грошей, незнайомки заволоділи усіма збереженнями пенсіонерки – понад 30 тис. грн в українських гривнях та іноземній валюті», – йдеться у повідомленні.

Обидві заяви належним чином зареєстровані та за фактами відповідно крадіжки (ст.185 ККУ) та шахрайства (ст.190 ККУ) розпочаті кримінальні провадження, у рамках яких поліція встановлює особи негідниць і їх місцезнаходження.