На Житомирщині цього року реалізується 35 проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Повністю завершено 3 проекти. Про це повідомляють у департаменті регіонального розвитку ОДА.

«Для реалізації проектів ДФРР у Житомирській області в липні цього року розподілили 218 млн грн. Серед об’єктів – садочки, школи, спортивні, медичні та культурні проекти – як перехідні проекти з минулого року, так і нові.

Повністю будівельні роботи завершили у Житомирській міській гімназії №3, будинку дитячої творчості у Коростишеві та у Центрі вертебрології», – йдеться у повідомленні.

На 32 об’єктах ведуться будівельні роботи, з них 12 проектів – перехідні на наступний рік.

Активно підрядники працюють на масштабних проектах Житомирщини – Центральному стадіоні «Полісся», термосанація будівлі обласного онкологічного диспансеру, облаштування плавального басейну в молодіжно-спортивному комплексі «Юність» (смт Ємільчино) та інші.

Продовжують влаштовувати Новий освітній простір у Гришковецькій та Романівській гімназіях, а також у Високівській школі об’єднаної громади.

Цьогоріч реалізація проектів на Житомирщині за кошти ДФРР передбачає співфінасування місцевих бюджетів – від 20% до 40% вартості реконструкції об’єктів.

Нагадаємо, що ОДА розпочинає конкурс із відбору інвестиційних програм і проектів ДФРР на 2019 рік. Пропозиції можна подати до 5 грудня. Детальніше читайте ТУТ.