Упродовж минулої доби кілька жителів області повірили невідомим абонентам, які телефонували від імені банківських установ, і втратили власні кошти. Поліцейські закликають полісян бути особливо уважними у будь-яких фінансових питаннях. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

У вівторок, 4 грудня, до Житомирського відділу поліції звернулася 38-річна жителька обласного центру із повідомленням про зникнення з її банківського рахунку 27 тис. грн.

Як з’ясували поліцейські, напередодні на мобільний жінки зателефонував незнайомець та назвався працівником фінансової установи. Він повідомив про спробу стороннього втручання до її банківського рахунку, відтак запропонував провести певні операції, аби «посилити захист». Співрозмовник вивідав у заявниці конфіденційні дані, що дозволило йому провести операцію із перерахунку чужих коштів.

Того ж дня схожа неприємність трапилася із 68-річною житомирянкою. До жінки також зателефонував незнайомець, повідомивши про спробу зняття коштів з її рахунку сторонньою особою. Під приводом надання допомоги у вирішенні проблеми він дізнався у жінки усі конфіденційні дані. Тільки із смс-повідомлення, що надійшло з фінансової установи, вона зрозуміла, що з її банківського рахунку зникли понад 2 тис. грн.

45-річна жителька селища Пулин за аналогічних обставин втратила близько 17 тис. грн зі свого рахунку. Про це жінка заявила до місцевого відділення поліції.

Нині у рамках, розпочатих за ст. 190 (Шахрайство) ККУ кримінальних проваджень, поліцейські встановлюють осіб, причетних до вказаних злодіянь.