В Радомишлі депутати та громада забили на сполох, щоб не допустити закриття пологового відділення в місті. Як виявилося проблематика набагато глибша.

"Шановна громадо! Прошу всіх уважно переглянути відео. В першу чергу це стосується вже не тільки медичних працівників пологового відділення, а й хірургічного та дитячого відділення. На нашій лікарні ставлять хрест! Як сказав представник управління охорони здоров'я при Житомирській ОДА - цим питанням потрібно займатись було ще 10 років назад!!! Ми цього хочемо???" — звертається депутат Таисия Василюк 

В себе на Facebook сторінці депутат закликає прийти на громадські слухання всіх кому небайдужа доля лікарні в Радомишлі.

"Інформація для небайдужих щодо питання НЕ закриття пологового відділення у місті Радомишль. Громадські слухання пройдуть 5 квітня 2019 року о 16:00 год у залі засіданнь Радомишльської міської ради. Якщо вам не байдуже, чи буде у Радомишлі пологове відділення- будь-ласка приходьте та висловлюйтесь щодо даного питання. Або будьте просто присутні!"

Нагадаємо, що "В Радомишлі закликають на акцію протесту "НІ закриттю пологового будинку"  також читайте "Шокуюча правда про Радомишльську лікарню. ВІДЕО"

Коментарі: