Дільничні офіцери поліції з’ясували, що житель с. Парипси може зберігати за місцем проживання заборонені речовини. У подальшому під час санкціонованого обшуку поліцейські виявили запаси подрібненого зілля та кілька кущів рослин, попередньо – нарковмісних. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

«За відповідною інформацією, що надійшла до дільничних офіцерів Попільнянського відділення поліції, слідчими було розпочато кримінальне провадження. Правоохоронці провели санкціонований обшук в оселі та підсобних приміщеннях, що належать 33-річному чоловікові.

У результаті у господарській будівлі поліцейські виявили кілька пакунків з подрібненою рослинною масою, попередньо – наркотичною сировиною», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, чоловік зберігав у сараї і висушені рослини, за зовнішніми ознаками – коноплі.

Господар визнав, що це нарковмісне зілля, а зберігав він його для особистого вживання.

Усе виявлене вагою близько півкілограма поліцейські вилучили та підготували відповідне клопотання до суду щодо направлення його на експертне дослідження.

Нині триває досудове розслідування за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ.

Відповідно до чинного законодавства такі незаконні дії караються штрафом або виправними роботами на строк до 2-х років, або арештом на строк до 6-ти місяців, або обмеженням волі на строк до 3-х років, або позбавленням волі на той самий строк.

nark_01_1200_1025_4_w.jpgnark_02_954_1200_4_w.jpg