Президент України Петро Порошенко сьогодні, 6 грудня, в День Збройних сил України, із робочим візитом перебуває на Житомирщині. На аеродромі в с. Озерне він привітав військовослужбовців області із Днем Збройних сил України.

Президент, звернувшись до військовослужбовців Збройних сил України, подякував за їх сумлінне виконання військового обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, яку вони щодня демонструють у війні з російським окупантом.

«Шановні воїни, дорогі бойові побратими, для мене, як для Президента та Верховного Головнокомандувача Збройних сил України, почесно, важливо і приємно сьогодні, в День Збройних сил, бути разом з вами, з елітою українського війська. Я тут, щоби вкотре подякувати вам за самовіддане служіння вітчизні силею та волею, хоробрістю та мужністю, вірністю Україні аж до самопожертви. Ваш бойовий шлях упродовж понад чотирьох років російської агресії проти нашої держави. Не на банкетах та у концертних залах, не на урочистих прийомах ви звикли зустрічати це свято, а в окопах, на передовій, у навчаннях на полігонах, впостійному вишколі та тренуваннях. Вдивляючись у ваші мужні обличчя, дорогі побратими, ще раз переконуюсь, що нікому не вдасться здолати Україну. Ми готові зі зброєю в руках захищати власну землю, боротися за кожен її клаптик, і нікому її віддавати не збираємось», – звернувся до військових Президент.

Глава держави окремо подякував за службу ветеранам, тим, хто вже має бойовий досвід, і у будь-яку мить готовий стати у стрій та підтримати побратимів.

Також участь у заходах бере голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ Михайло Забродський.

Окрім цього, Верховний Головнокомандувач ЗСУ разом із військовим керівництвом держави перевірять готовність з’єднань та військових частин до виконання завдань за призначенням.

Президент зазначив, що сьогодні з аеродрому в Озерному для виконання бойових завдань на Сході відправлять підрозділи ДШВ.

poroshenko_privitav_viyskovih_0612__2__960_720_4_w.jpg

poroshenko_privitav_viyskovih_0612__3__960_720_4_w.jpg

poroshenko_privitav_viyskovih_0612__4__960_720_4_w.jpg