Житомирський міський голова Сергій Сухомлин розпорядився укласти контракт із директором комунального підприємства «Гагарінське» Світланою Овсянніковою на 3 роки. Відповідне розпорядження міститься на сайті міської ради.

«Розглянувши подання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ольшанської С.Г. від 20.09.2018 №26/681, заяву Овсяннікової С.В., відповідно до статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ та статті 65 Господарського кодексу України:

  1. Укласти з директором КП „Гагарінське“ Житомирської міської ради Овсянніковою Світланою Володимирівною контракт на термін із 16 жовтня 2018 року по 15 жовтня 2021 року, що додається.

  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ольшанську С.Г.», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що у Житомирі на базі комунального підприємства «Гагарінське» створять громадську пральню, яка зможе якісно надавати послуги не лише мешканцям міста, іногороднім студентам, а й бюджетним установам та стане своєрідним громадським простором, де не лише можна прослідкувати за процесом прання, а й поспілкуватися. Таке рішення 20 червня під час засідання виконавчого комітету одноголосно підтримали всі 14 присутніх членів виконкому.

dokument_nakaz_mera_kp_gagarinske_790_609_4_w.jpg