Коростишівською місцевою прокуратурою, в інтересах держави, заявлено позов з вимог ою зобов’язати приватне підприємство безоплатно передати приміщення дитячого садка до комунальної власності Брусилівської селищної ради, повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

"Йдеться про те, що приватне підприємство, правонаступник одного з розпайованих колективних сільськогосподарських підприємств, протягом тривалого часу добровільно не передав до комунальної власності Брусилівської селищної ради приміщення дитсадка у с. Водотиї площею понад 530 кв м ринковою вартістю 2,2 млн грн, яке перебувало на балансі цього підприємства.
За таких умов суб’єктом господарювання порушено вимоги Закону України «Про колективне сільськогосподарське підприємство», відповідно до якого, об'єкти соціальної сфери (у даному випадку дитсадок), що не підлягали паюванню під час реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств-правонаступників, мають бути безоплатно передані до комунальної власності.
Лише після того, як заявлений Коростишівською місцевою прокуратурою позов про зобов’язання приватного підприємства безоплатно передати приміщення дитсадка до комунальної власності прийнято судом до провадження, відповідач визнав незаконність своїх дій", — йдеться у повідомленні.

Таким чином, наразі між відповідачем та позивачем – Брусилівською селищною радою укладено мирову угоду, на підставі якої приміщення дитсадка передано до комунальної власності селищної ради.

Не забудьте підписатися на наш Telegram-канал

Коментарі: