До Житомира 8 січня приїздив лідер Радикальної партії України Олег Ляшко. Він відвідав Житомирський Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» та привітав його вихованців зі святами.
Лідер Радикальної партії роздав дітям подарунки, а один із вихованців розповів щедрівку Олегу Ляшку.
«От бачиш, подарунок такий хороший за те, що ви такі розумники. Дітвора, будьте здорові, ростіть, і подивіться на мене, я теж колись був у дитячому будинку, а сьогодні бачите, який дорослий, і ще й кажуть розумний, я бажаю, щоб у вас теж все було добре, і ніколи-ніколи не опускайте руки, і все буде у вас добре, зрозуміли чи ні? І добре навчайтеся», – звернувся до дітей політик.
Діти подякували Олегу Ляшку за подарунки.
Сам він зазначив, що важливим є подолання бідності для того, щоб ці діти росли в родинах: «Звідки те сирітство береться? З бідності. Тому ключове – це подолання бідності. Як би добре не було в цьому соціальному будинку, а видно що діти доглянуті, але найкраще дома.У вас всіх все буде добре, і сім’я буде. І все, коли ви будете вірити в себе, добре навчатимитесь, то доб’єтесь всього».
Діти розповіли, ким хочуть стати, коли виростуть: хтось сказав - поліцейським, хтось - мером.
«Ніхто з них не хоче бути столярем, мулярем, металургом, шахтарем, будівельником. Тому що невеликі зарплати. Кожен хоче десь чи мером, чи поліцейським, чи депутатом, чи президентом. А для того, щоб відновити економіку й відновити країну, треба трудові кадри, які будуть отримувати достойну зарплату. Я в інтернаті вже права тракториста отримав, столяра отримав навики, тому що було трудове навчання. Оцим діточкам теж потрібно давати такі навики, щоб вони потім могли заробляти собі на життя. Я їжджу до таких закладів, щоб діти бачили на моєму прикладі, що в них є можливість всього добитися», – сказав Олег Ляшко.
Також Олег Ляшко роздав квіти працівникам Центру і зазначив, що добивається підняття їм зарплат.
Політик поспілкувався з керівництвом та колективом закладу, дізнався про особливості його роботи та проблеми, які потребують негайного вирішення.

oleg_lyashko09012019__1__960_720_4_w.jpg

oleg_lyashko09012019__2__960_720_4_w.jpg

oleg_lyashko09012019__3__960_720_4_w.jpg

oleg_lyashko09012019__4__500_383_4_w.jpg

Коментарі: