Днями на ремонт дороги «Житомир — Черняхів», яка є частиною автошляху М21, з державного бюджету виділили 300 тисяч гривень.  Зрозуміло, що для наших розбитих доріг це — крапля в морі. Адже скільки б сум із нуликами можновладці не виділяли на ремонт автодоріг, більшість цих коштів, складається враження, осідає десь у глибоких кишенях чиновників «Укравтодору».

 13 березня Кабінет міністрів України опублікував додаток до розпорядження про перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2019 році, а також обсягів бюджетних коштів для їхнього фінансування за рахунок спецфонду держбюджету за бюджетною програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення».

Так, згідно з переліком, на автошлях М21 «Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський — кордон із Молдовою» у держбюджеті передбачили 205 млн грн, із яких 300 тис. — на ділянку «Житомир — Черняхів». Водночас загальна потреба на ремонт усієї траси М21 становить 213 млн. Тож виділити ще 60 невикористаних із минулого року мільйонів гривень, а також перерозподілити бюджет, аби на ремонт вказаного автошляху вистачило коштів, має Житомирська ОДА.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Павло Дзюблик.

«Чекаємо рішення Ігоря Гундича про виділення 60 млн грн з коштів від митного експерименту (залишилися невикористаними з минулого року) та перерозподілу бюджету (153 млн грн з дороги «Одеса — Рені») Боротьба триває», — написав нардеп.

Дивно, що за таких сум коштів, які виділяються в нашій країні на дороги, якість цих автошляхів не стає кращою. Можновладці звітують про купу зроблених доріг, а насправді не зробили й половини тих запланованих ремонтів. Скільки було постів про ті ями. Таке враження, що структури автодору — крутіші «оборонки». Але якщо розкрадання в «Укроборпромі», судячи з нещодавнього скандалу з корупцією там, становлять декілька десятків мільйонів гривень. То суми коштів, які пішли типу на «латання» наших доріг, а насправді осіли в кишенях чиновників «Укравтодору», — складно навіть уявити. Скільки ще до прикладу жителям Черняхова треба лишити коліс на тих дорогах?

Інфографіка hvylya.net

Коментарі: