Корольовський суд м. Житомира 19 вересня ухвалив рішення щодо ДТП, у якій 2 місяці тому загинуло 10 людей, продовжити досудове розслідування ще на 2 місяці. На той же термін суд продовжив цілодобовий домашній арешт власнику транспортного засобу, яким було здійснено фатальний рейс. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник ГУНП у Житомирській області В'ячеслав Печененко.

«Коротко про хід розслідування резонансної дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 2 місяці тому під Житомиром, забравши життя 10 людей і ще стількох же скалічивши.

Наразі призначені у кримінальному провадженні експертизи тривають. Тільки за їх висновками та за результатами інших слідчих дій, які проводяться, слідчі зможуть визначити остаточні причини, що призвели до трагедії.

19 вересня Корольовський суд м. Житомира ухвалив рішення про продовження досудового розслідування ще на 2 місяці. Водночас на той же термін суд продовжив цілодобовий домашній арешт фігуранту кримінального провадження, 41-річному власнику транспортного засобу, яким було здійснено фатальний рейс. У його діях вбачаються незабезпечення належного технічного стану транспортного засобу та його обладнання відповідно до вимог стандартів безпеки дорожнього руху, а також недотримання правил технічної експлуатації та допуск до керування водія у стані втоми», – написав Печененко.

Нагадаємо, що водій мікроавтобуса, який в’їхав у вантажівку на Житомирщині, в результаті чого загинуло 10 людей, заснув за кермом.