Когда: Суббота, 15 декабря 2018
Конец: Воскресенье, 16 декабря 2018
Где: г. Бердичев

З 6 по 16 грудня міжнародний джазовий фестиваль JazzBez в черговий раз об’єднає численні міста України та Польщі. 

Цього року до джазового марафону долучиться і Бердичів!

15 та 16 грудня музиканти з Франції, Польші, України та США створять справжню музичну феєрію на сцені Музично-драматичного театру на Європейській, яка об‘єднає всіх поціновувачів джазу – традиційного і авангардного, українського і світового.

Протягом цих днів усі бажаючі зможуть наживо послухати майстрів джазової імпровізації з США Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack та спільний проект українських, польських та французьких музикантів під назвою Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue.

«Джаз оптимістичний за своєю природою і завжди сучасний. Але, він вимагає від музикантів дуже високого рівня майстерності, а від аудиторії – уваги. Цього не можуть не відчути люди, навіть якщо раніше вони ніколи не були на живому джазовому концерті. Я впевнений, що прекрасні концертні зали, які ми обрали для фестивалю у великих та малих містах, зокрема у Бердичеві та Маріуполі, зберуть багато слухачів, яким це буде цікаво, які готові щось змінювати у своєму житті. В решті решт, це просто дуже хороша музика», - Віктор Савків, засновник OldFashionedRadio та організатор JazzBez у Києві, Маріуполі та Бердичеві.

Фестиваль, який розпочався у 2001 році з концертів у Львові та Перемишлі, тепер розповсюдився на основні культурні центри України та Польщі і за свою 18-річну історію фестиваль зібрав більше 1000 музикантів зі всього світу! Організатором JazzBez у Києві, Бердичеві та Маріуполі виступає OldFashionedRadio.

Придбати квитки на JazzBez 2018 можна в касі театру за адресою вул. Європейська, 21 або за посиланням: https://bit.ly/2FnojFZ