У Житомирі сьогодні, 13 грудня, в приміщенні Житомирського державного технологічного університету відбулося засідання Ради з питань залучення інвестицій при обласній державній адміністрації, на якій голова Житомирської ОДА підписав 4 меморандуми про співпрацю між Житомирською облдержадміністрацією та компаніями «GESS», ТОВ «Бердичівська теплоелектростанція», ТОВ «Вельце» і НАК «Нафтогаз України». Участь у заході взяли керівництво міста, області та інвестори.

«Цього року Житомирщина знаходиться в трійці областей, де комфортно вести бізнес. Приємно те, що ці рейтинги робили не ми, не органи влади, а агентство „The rating doing business“ і згідно цього рейтингу Житомирщина посіла третє місце.

Те, що бізнесу у нас комфортно, підтверджується і сумою інвестицій, що збільшилася у 2,5 рази порівняно з минулим роком», – зазначив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

Голова обласної ради Володимир Ширма наголосив на тому, що керівництво області продовжує підтримувати бізнес завдяки спеціальним програмам.

«Зараз обласна рада, депутати займаються формуванням бюджету області на 2019 рік на сесії, яка буде у вівторок, 18 грудня.

Хочу сказати, що ми продовжуємо підтримувати бізнес у тих межах, в яких можемо. У нас є кілька програм, які розраховані на компенсацію відсотків для тих, хто користуються кредитами. Зараз ми проводимо бесіди з ОТГ і районами. Я скажу, що дуже приємно, що невеликі територіальні громади, які отримують такий ресурс як землю у своє розпорядження, приймають рішення про створення індустріального парку. Це додаткова можливість працювати із територіями, які є сьогодні у нас в області.

Символічно, але я це підтверджую, що Житомирщина має науковий потенціал. Кадри залишаються одним із основних питань для всіх. Тому не використовувати його – неправильно», – сказав Ширма.

Під час зустрічі Ігор Гундич підписав 4 меморандуми про співпрацю між Житомирською облдержадміністрацією та компаніями, що працюють в області.

Після завершення порядку денного інвестори озвучували свої пропозиції та побажання.

zasidannya_131218__3__960_540_4_w.jpg

zasidannya_131218__5__960_639_4_w.jpg

zasidannya_131218__2__960_639_4_w.jpg

Коментарі: