У Свято-Михайлівському кафедральному соборі пройшла святкова служба з нагоди Різдва Христового. До спільної молитви та святкового богослужіння сьогодні, 7 січня, долучилися Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, голова ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма та міський голова Сергій Сухомлин. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

«Вперше Різдво ми зустрічаємо у Православній Церкві України. Цьому передувало багато історичних подій – 15 грудня відбувся Об’єднавчий Собор, де оголосили про створення нової Української помісної церкви, а також обрали предстоятеля Митрополита Епіфанія, 5 січня підписали Томос, а 6 січня його вручили Православній Церкві України. Дякуємо Богу, що він почув молитви українців і зробив те, чого Україна чекала багато років. Особисто і Президент України доклав багато зусиль, щоб наша церква стала незалежною. Вітаю усіх зі святом! Христос народився», – сказав Геннадій Зубко.

Сотні віруючих долучилися до спільної молитви, а також до виконання колядок.

«Христос народився! Одне із найважливіших релігійних свят наша держава відзначає зі своєю автокефальною Православною Церквою України, із Томосом. Разом із вірянами області в Свято-Михайлівському кафедральному соборі долучилися до спільної молитви та святкового богослужіння. Добра, затишку і благополуччя вашим родинам! Миру і процвітання нашій країні! Щасливого Різдва!», – сказав Ігор Гундич.

rizdvyanasluzhyuadadad__2__707_471_4_w.jpgrizdvyanasluzhyuadadad__3__707_471_4_w.jpgrizdvyanasluzhyuadadad__4__707_471_4_w.jpg

Коментарі: