Футболіст родом із Житомирщини, який зараз грає за «Манчестер Сіті»  Олександр Зінченко розіграє свою футболку у соціальній мережі. Опублікувавши фото в спеціальній захисній масці, яку йому довелося носити після отриманої травми, він попросив фанів покреативити, придумавши йому прізвисько супергероя.

Ще першого грудня Олександр Зінченко, який потрапив у старт «містян»  на матч з Борнмутом, був замінений через травму.

На початку другого тайму стався прикрий епізод за участі Фернандінью та Олександра Зінченка. Обидва гравці боролись за верховий м'яч у штрафному майданчику «містян» і, як наслідок, Фернандінью розбив ніс Зінченку.

Лікарі довго намагались зупинити кровотечу. Головний тренер «Манчестер Сіті»  вирішив, що потрібно замінити українця, який покинув поле закривавленим.

zinchenko_ogolosiv_konkurs__2__510_374_4_w.jpg

Пізніше в соцмережі Instagram Зінченко продемонстрував наслідки зіткнення з Фернандінью, опублікувавши світлину під якою написав: «Вступив в клуб зламаних носів».

Згодом Олександр Зінченко знову на своїй сторінці Instagram опублікував світлину, цього разу в захисній масці, яку змушений носити після отриманої травми. А під фото зазначив, що подарує свою футболку найкреативнішому фанату, який вигадає для нього прізвисько.

«Хто придумає найбільш креативне ім'я супергероя для мене, отримає мою футболку», – зазначив Олександр під фотографією.

zinchenko_ogolosiv_konkurs__3__538_525_4_w.jpg