Півзахисник збірної України та бельгійського «Генка», житомирянин Руслан Маліновський відзначився розкішним ударом у товариському матчі проти команди Італії. Зустріч пройшла в Генуї і завершилася з рахунком 1:1. Автор рятівного голу у ворота збірної Італії Руслан Маліновський поділився враженнями від матчу.

«Була важка гра. У перші 15-20 хвилин знітилися. Дивились останні ігри італійців, знали, що вони будуть пресингувати. Розуміли, що якщо розкриємось, то буде ще більше проблем. Спасибі П'ятову.

У другому таймі було вже більш комфортно. Грали проти висококласної команди з гравцями топ-рівня. Для нас це дуже хороший спаринг. Хлопці спробували свої сили на тлі такого суперника.

Потрібно просто не боятися грати. Помилки будуть, головне – відразу вступати у відбір. Не потрібно нікому „пхати“. Необхідно підтримувати один одного без безладу на полі.

Мій гол? Добре зловив м'яч. Перший гол за збірну. Удвічі приємно, що забив Італії», – сказав футболіст в ефірі телеканалу «Футбол 1».