Директор Пластового молодіжного центру, старший пластун, член 25-го куреня УСП «Чорноморці» імені Святого Миколая Чудотворця Максим Швець удостоєний відзначенням однією з найвищих пластових нагород − Орденом Вічного Вогню у бронзі. Про це розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук. Інформує прес-служба Житомирської міської ради.

«З нагоди Дня волонтера та Збройних сил України управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради вітає з отриманням однієї з найвищих пластових нагород Ордену Вічного Вогню в бронзі за багатолітню громадську роботу у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді, безпосередню участь у бойових діях на східних рубежах по захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності Української держави», – привітала головного пластуна міста Ірина Ковальчук.

Відзнаку було вручено в Новопечерській школі Києва під час проведення Крайового пластового збору – найвищого керівного органу Пласту, який збирається раз на три роки.

ordenplast__1__1064_760_4_w.jpg

ordenplast__2__960_720_4_w.jpg

ordenplast__3__835_596_4_w.jpg

ordenplast__4__960_720_4_w.jpg