Урятувати клишоногих. Двох ведмедів, які все життя працювали в цирку-шапіто, волонтери забрали до реабілітаційного центру. Багато років тварини провели в тісних клітках і важко працювали на арені. А коли стали непотрібні власникам, ті вирішили їх позбутися. Врятувати ведмедів зголосилися волонтери. Із Чернігова їх повезли до житомирського центру реабілітації. Про це повідомляє ТСН.

Один із них провів у постійних гастролях в тісних клітках та на манежі 8 років, а ведмедиця – майже 3.

17 вересня до притулку для ведмедів «Біла Скеля» на Житомирщині зоозахисники привезли двох ведмедів: тварини у дитинстві були відлучені від батьків і працювали цирковими артистами.

«Власники-дресирувальники, розуміючи, що в диких тварин у цирку майбутнього немає, вирішили не чекати остаточної заборони і стали шукати пухнастим дім. Тепер тут, в с. Березівка під Житомиром, у них вперше у житті з'являться власні великі вольєри з басейнами, скелями та деревами. Вони отримають належну ветеринарну допомогу і нових друзів – ведмедів Михасика, Машу та Юлю. Наразі ведмеді придивляються до нової домівки і смакують рибку та апельсини», – розповіли активісти притулку.

Нагадаємо, що під Житомиром відкрили притулок для ведмедів, яких врятували від знущань. У «Білій скелі» життя ведмедів намагаються наблизити до природніх умов: у їхніх просторих вольєрах є ставки і справжні барлоги. Ведмежий притулок живе на кошти пожертв небайдужих і допомоги благодійних фондів, переважно закордонних.