Свій робочий день Людмила Олександрівна починає з прибирання аудиторії. Від вікна затікає вода. У школі припускають, що ці потьоки через неутеплений фасад.

«Вона стікає на підлогу – ось, бачите, і ось. І ось із цього боку теж вікно затікає. Зранку я приходжу – і тут болото», – розповідає вчитель ЗОШ №6 Людмила Денисюк.

«Вчитель розпочинає свою роботу, як бачите, звідки. Починає прибирати воду, тому що впустити дітей до класної кімнати не можна», – додає директор ЗОШ №6 Тетяна Омелянчук.

Пліснява в класах на другому поверсі школи.

«Тут були шпалери, але ми були змушені їх зняти, тому що вони повідклеювались», – каже директор ЗОШ №6.

Термомодернізація школи триває три роки. За кошти міжнародного фонду замінили дах та вікна. Стіни утеплили частково. Підрядник покинув розпочатий об’єкт рік тому, – кажуть в адміністрації навчального закладу.

«Залишилося лише 30% від того, щоб утеплити стіни. Я вже не кажу про те, що є багато робіт у підвальному приміщенні, вони мають вкопуватись. Але такі зливи, які були влітку, я можу сказати лише те, що потоки води лишилися на стінах у класах, навіть у комп'ютерному класі, а там електромережа. Хто буде нести за це відповідальність? На сьогоднішній  день це вже край», – розповідає директор ЗОШ №6 Тетяна Омелянчук.

У школі №17 за три роки фасад утеплили наполовину. Робітники на об’єкті працюють лише інколи, – нарікає директор.

«Так, ці дні працюють, але оті недоліки, той грибок та пліснява…

Затікає і руйнується все приміщення. Таке утеплення нікому не потрібне», – нарікає директор ЗОШ №17 Марія Сервачук.

Директор школи показує утеплені стіни будівлі, нарікає, що вже з’явились недоліки.

Керівники навчальних закладів просять завершити розпочаті ремонти. Пишуть листи до посадовців, ті відповідають, що гроші підряднику на завершення ремонтів не виділили.  

Утеплення шкіл розпочали на гроші іноземного фонду. Роботи розпочали у 2016 році.