Бердичівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на нелегальній автомобільній заправній станції за ч. 1 ст. 272 ККУ. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

У п’ятницю, 9 листопада 2018 року, працівниками місцевої прокуратури спільно з Чуднівським відділенням поліції Бердичівського відділу поліції ГУНП в області за участю власника земельної ділянки, сільського голови та працівника районного сектору Держслужби з надзвичайних ситуацій проведено огляд автомобільної заправної станції, що діяла у с. Вільшанка Чуднівського району.

«Установлено, що підприємці організували схему реалізації скрапленого газу та дизельного пального без належних документів та дозволів для здійснення такого виду діяльності, що становить небезпеку для місцевого населення.

За результатами огляду правоохоронцями тимчасово вилучено колонки для відпуску скрапленого газу, цистерну з понад 2,6 тис. л скрапленого газу, а також колонку паливороздавальну для відпуску дизельного пального з цистерною та дизельне паливо.

На даний час вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно та демонтажу незаконної заправної станції», – йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить місцевий відділ поліції.