Боротьба за життя і здоров'я Катерини Книженко триває в одній із житомирських лікарень. У жінки діагноз – в’ялогранулювальна рана голови та шиї, сепсис, вторинна деструкція потиличної кістки піраміди скроневої кістки з переходом на кістки основи черепа, деструкція шийних хребців (остеомієліт) С1-С6, гострий гнійний середній отит. Про це повідомляє ТСН.

«Почалося все після третіх пологів (кесарів). Упав імунітет. Спочатку на шиї було ущільнення у вигляді запаленого лімфовузла, пухлина збільшувалася, після чого її прокололи, на місці проколу з'явилася виразка, що не заживала, а незабаром почала розростатися і гнити», – розповідає подруга жінки.

Зараз лікарі роблять все можливе, щоб вилікувати Катю і щоб її рана загоїлася, адже вона спричиняє великий біль і напряму загрожує життю матері чотирьох дітей.

«Через день проводяться перев'язки і очищення уражених ділянок, все це робиться під легким наркозом, прогнозів лікарі поки ніяких не дають, рана не загоюється, внутрішній стан хребців поки ще під питанням, вона майже не ходить сама, не тримає голову, лікарі забороняють вставати, оскільки кістки уражені і лікарі побоюються перелому хребта. Стан Каті постійно змінюється: коли „капають“ – настрій бадьоріший, під час перев'язок після наркозу – погіршується», – додає подруга.

Реквізити для допомоги: ПриватБанк: 5168 7554 2738 1559 Катерина Ігорівна Книженко.